New Delhi, Delhi
GST No. 07AIIPN8367K1ZK
Call 08047675002 91% Response Rate
Send Enquiry
| Power | 12 W |
| Application Area | Office |
| Lighting Source | Incandescent Bulb |
| Style | Antique |
| Weight | 2 Kg |
| Dimension | 22 inch(Height) |
| Body Material | Cast Aluminum |
View Complete details
| Power | 15 W |
| Application Area | Malls |
| Lighting Source | Incandescent Bulb |
| Style | Modern |
| Weight | 2kg |
| Dimension | 22Inch (Height) |
| Body Material | Cast Aluminum |
View Complete details