New Delhi, Delhi
GST No. 07AIIPN8367K1ZK
Call 08047675002 91% Response Rate
Send Enquiry
| Pole Type | Dual-Arm |
| Material | Aluminium |
| Power | 60W(LED) |
| Lighting Color | Cool White |
| Usage/Application | Street |
| IP Rating | IP 66 |
| Dimensions | 15 Feet(Height) |
| Voltage | 240V |
View Complete details
| Power | 50W(LED) |
| Body Material | Aluminium |
| Usage/Application | Outdoor |
| IP Rating | IP 55 |
| Lighting Color | Cold White |
| Lighting Type | LED |
| Input Voltage | 240V |
| Frequency | 50Hz |
| Size/Dimension | 20Feet(Height) |
| Pole Type | Double Pole |
View Complete details
| Pole Type | Dual-Arm |
| Material | Mild Steel |
| Power | 50W(LED) |
| Lighting Color | Cool White |
| Usage/Application | Highway |
| IP Rating | IP66 |
| Dimensions | 17 Feet(Height) |
| Number Of Light | 2 |
| Voltage | 220V |
View Complete details