New Delhi, Delhi
GST No. 07AIIPN8367K1ZK
Call 08047675002 91% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 30 Piece
| Material | Mild Steel |
| Length | 3 M |
We "Greenlite India" are As A Proprietor Firm Manufacturer in
1. Pole Light
2. Garden Pole Light
3. Outdoor Light
4. street light pole etc.
View Complete details
| Pole Type | Z Pole |
| Material | Mild Steel |
| Power | 50W(LED) |
| Lighting Color | Cool White |
| Usage/Application | Highway |
| Dimensions | 20 Feet(Height) |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 3 Piece
| Pole Type | Single-Arm |
| Material | Aluminium |
| Height | 8 Feet |
| Power | Electric |
| Usage/Application | Highway |
| Surface Finish | Paint Coated |
| Wattage | 15W |
| Voltage | 220V |
| Frequency | 50 Hz |
View Complete details